پودر کرم خاکی | پودر کرم خشک شده ایزینیا

روغن زالو اصل ، طرز تهیه روغن زالو اصل در خانه ، روغن زالو برای جوش صورت ، فواید روغن زالو برای لک صورت ، مخلوط روغن خراطین با زالو
طرز تهیه روغن زالو و حجم دهنده ی دائمی
می 4, 2017
طرز تهیه روغن خراطین اصل در خانه
سپتامبر 16, 2017
Show all

پودر کرم خاکی | پودر کرم خشک شده ایزینیا


 پودر کرم خاکی  bsp  | پودر کرم خشک شده ایزینیا bsp 

پودر کرم خاکی

پودر کرم خاکی  . برای اینکه از نظر قوای جنسی کمبودی نداشته باشند ار روغنی با دستور ویژه استفاده می کرده اند که سبب افزایش سایز همچنین تقویت قوای جنسی می شده است. پودر خراطین چیست که نوعی کرم است با خواص زیاد که دارای مواد پروتئینی بالایی است و آن را به منظور ساخت  روغن مورد استفاده قرار می داده اند. اما اکنون آن را همراه با زالوی طبی عرضه می دارند

خواص روغن خراطین

۱-سینه

 •   روش های متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد.بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش میباشد استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.

کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ،سوزش و خارش های طولانی مدت میباشند.روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد

۲-گونه

 • گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.

با استفاده از روغن طبیعی خراطین میتوانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید .

۳-لب

 • یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند.لب های نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند و برعکس لب های حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.روش هایی که امروزه بکار میرود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد.

که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن طبیعی خراطین با قدرت شگفت انگیز در حجم گذاری میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها یکماهه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است

مزایا پودر کرم خاکی

 • افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی
 • رابطه لذت بخش تر برای خود و شریک جنیسیتان
 • ارضایی قوی تر و لذت بخش تر
 • آرامش روحی و روانی بیشتر
 • افزایش اعتماد بنفس
 • کاهش خمیدگی آلت
 • افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم
 • افزایش قدرت و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن

پودر کرم خاکی چیست

برای اینکه از نظر قوای جنسی کمبودی نداشته باشند ار روغنی با دستور ویژه استفاده می کرده اند که سبب افزایش سایز همچنین تقویت قوای جنسی می شده است. در جواب پودر خراطین چیست بایستی این جواب را داد که نوعی کرم است با خواص زیاد که دارای مواد پروتئینی بالایی است و آن را به منظور ساخت همین روغن مورد استفاده قرار می داده اند.

موارد استفاده از کرم خاکی

۱-طبیعی ترین راه برای چاق کردن و افزایش حجم گونه ها
۲-طبیعی ترین راه برای افزایش حجم سینه خانم ها
۳-طبیعی ترین راه برای افزایش حجم آلت مردانه
۴-طبیعی ترین راه برای درمان زود انزالی مردان
۵-بهترین حجم دهنده اندام و عضلات و گونه
۶-صد در صد طبیعی و سازگار با هر پوستی

خواص کرم خاکی خشک شده

 1. خواص روغن زالو و خراطین برای رفع چین و چروک صورت
 2. روغن زالو بهتر است یا خراطین افزایش سایز
 3. خواص بی نظیر روغن زالو طبی خراطین

ویژگی پودر کرم خاکی

 • افزایش مدت زمان رابطه ی جنسی
 • رابطه لذت بخش تر برای خود و شریک جنیسیتان
 • ارضایی قوی تر و لذت بخش تر
 • آرامش روحی و روانی بیشتر
 • افزایش اعتماد بنفس
 • کاهش خمیدگی آلت
 • افزایش قابلیت چندبار ارضا شدن پشت سر هم
 • افزایش قدرت و شدت جهش منی هنگام ارضا شدن

روغن خراطین برای افزایش سایز

یکی از پر طرفدارترین محصولات طب سنتی ایرانی روغن خراطین(پودر کرم خاکی) افزایش سایز است.

همانطور که می دانید کلیه داروهای درمانی که در طب سنتی ایرانی تولید می شوند از مواد اولیه کاملاً طبیعی تهیه می شود. روغن زالو و خراطین (پودر کرم خاکی) افزایش سایز دهنده آلت مردانه به حساب می آید.

این محصول علاوه بر بازگشایی عروق مسدود شده در ناحیه تناسلی، بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی را نیز به رگها وارد می کند.

این آنزیمها سبب می شوند که جذب املاح مورد نیاز برای افزایش سایز بیشتر شود.

همچنین روغن خراطین (پودر کرم خاکی ) افزایش سایز دهنده به روانتر شدن جریان حرکت خون در عروق کمک زیادی می کند.

روش مصرف روغن خراطین

 1.  به این صورت است که روزانه ۲ مرتبه بایستی استفاده شود. هر بار پیش از استعمال روغن موضع را به خوبی با آب ولرم و صابون شست و شو دهید.
 2. پس از خشک کردن موضع را با روغن به میزان ۲ تا ۳ قطره آغشته نمایید. سپس به خوبی و آرامی بدون ارضا شدن ۵ تا ۱۵ دقیقه با دست یا حوله گرم ماساژ دهید تا آنزیم ها به خوبی جذب شوند.
 3. این فرآیند می تواند رطوبت زیر پوست را افزایش داده همچنین با روانتر شدن جریان خون املاح مورد نیاز برای رشد در اختیار عضو قرار خواهد گرفت.

موارد مصرف روغن کرم خاکی

 1. کلفت تر و بزرگ تر کردن آلت تناسلی
 2. افزایش حجم لب
 3. افزایش حجم گونه ها
 4. افزایش حجم باسن و کشاله ران
 5. رفع چین و چروک صورت
 6. رفع ریزش مو
 7. افزایش حجم سینه ها
 8. زود انزالی
روش روغن گیری پودر کرم خاکی

۱-مصرف شخصی : هر ۱ عدد قوطی از پودر کرم خاکی ۴ الی ۵ لیتر روغن زیتون یا کنجد را با پودر کرم خاکی مخلوط کرده ۳۰ الی ۴۰ روز در جای گرم گذاشته و بعد از ته نشینی استفاده شود .

۲-خرید و فروش : هر ۱ عدد قوطی از پودر کرم خاکی ۱۰ الی ۱۲ لیتر روغن زیتون یا کنجد را با پودر کرم خاکی مخلوط کرده ۳۰ الی ۴۰ روز در جای گرم گذاشته و بعد از ته نشینی استفاده شود .

روغن خراطین برای چاقی صورت

چاق کننده صورت با روغن خراطین و زالوروغن زالو و روغن خراطین( پودر کرم خاکی ) هردو چاق کننده صورت هستند.روغن خراطین و روغن زالو  (پودر کرمخاکی ) چاق کننده موضعی هستند.روغن خراطین از کرم خاکی و روغن زالو از زالو گرفته می شود

روش گرفتن روغن خراطین و روغن زالو (پودر کرم خاکی ) مثل هم است و تاثیر آنها هم برای چاقی صورت و اعضای بدن هماننده می باشد

جهت تهیه روغن خراطین برای هر ۶۰ سی سی روغن خالص تعداد ۱۰ عدد کرم خاکی تهیه کنیدو جهت تهیه روغن زالو برای هر ۶۰ سی سی روغن خالص تعداد ۶ عدد زالو تهیه کنید.جهت درست کردن روغن خراطین یا روغن زالو به ۶۰ سی سی روغن کنجد نیاز است .