عضله سازی سریع سینه بانوان در منزل بدون مکمل

پودر زالو خشک شده استریل و سرند شده
اکتبر 27, 2016
حجم دهنده لب دائمی و گیاهی + فیلم برجسته کردن لب با روغن
اکتبر 27, 2016
Show all

عضله سازی سریع سینه بانوان در منزل بدون مکمل

عضله سازی سریع سینه  برای اکٍر بانوان مشکل و دشوار است به همین دلیل برای زودتر رسیدن به نتیجه ی دلخواه خود از مکمل ها استفاده میکنند غافل از اینکه مکمل ها نتیجه ی کوتاه مدت و پر عارضه ای رادر پیش دارند . برا یعضله سازی سریع در منزل ادامه مطلب را بخوانید .

عضله سازی سریع سینه به چه معناست

عضله سازی سریع  سینه یعنی حجیم کردن وسفت کردن بافت سینه در مدت زمان کوتاه این روش می تواند با انجام ورزش های سنگین و سخت در طول مدت زمان کوتاهی به انجام برسد.

عضله سازی سینه بدون مکمل

ساختن و سفت کردن عضلات سینه بدون مکمل نیاز به زمان و تمرینات زیاد و حرفه ای دارد همچنین برای عضله سازی سینه می توان در کنار تمرینات ورزشی از روغن های طبیعی و حجم دهنده هم استفاده کرد تا به نتیجه دلخواه رسید .

 

روغن بزرگ کننده سینه

تنها روغنی که برای حجیم سازی اندام های بدن به کار میرود روغن خراطین است . روغن خراطین از کرم ایزینیا بدست می آید که خاصیت حجم دهندگی طبیعی  دارد . این روغن تنها روغن بزرگ کننده سینه است که تجربه ثابت کرده بهترین نتیجه گیری را در سرتاسر دنیا داشته است .

 

بهترین روش عضله سازی بانوان

ورزش های درست عضله سازی  ، همراه با تغذیه مناسب و مصرف روغن های حجم دهنده بهترین جایگزین مکمل است . با این روش ها می توانید در مدت زمان تعیین شده به بهترین نتیجه برسید .

عضله سازی سریع سینه در خانه

افرادی زمان زیادی برای باشگاه و تمرین زیاد را ندارند میتوانند برای عضله سازی و حجیم کردن سینه خود از روغن خراطین اصل bsp  استفاده کنند به این صورت که شب ها قبل از خواب به مدت ده الی بیست دقیقه ماساژ دهند و چند مدل ورزش سبک با وزنه را انجام دهند

 

ماساژ بزرگ کردن سینه

در ماساژ بزرگ  کردن سینه با استفاده از روغن خراطین باید اول سینه ها را شسته و ان ها را کاملا خشک کنید بعد چند قطره از روغن را روی محل مورد نظر ریخته و آن را خوب و سریع ماساژ دهید در حدی که رنگ پوست قرمز شود و بگذارید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند بعد ان را بشویید این عمل را باید روزی ۲ بار انجام دهید تا به نتیجه برسید.


مطلب پیشنهادی : 

 حجم دهنده طبیعی و بالا کشیدن سینه


بالا کشیدن سینه با روغن و ورزش

سینه های افتاده جلوه ی قشنگی ندارند برای داشتن سینه های خوش فرم باید به صورت اصولی ورزش های لیفت کننده یا بالا برنده عضلات سینه را انجام داد همچنین می توان از روغن های حجم دهنده  و فرم دهنده که عضلات سینه را سفت می کنند و بالا میبرند به صورت همزمان با ورزش استفاده کرد .

عوامل افتادن و شل شدن سینه

  • قوز کردن
  • ورزش نکردن
  • زایمان
  • شیر دادن
  • استفاده از لباس زیر شل و آویزان

عوارض سینه نامتناسب با اندام

بعضی افراد نسبت به اندام و وزنی که دارند سینه های بسیار بزرگی دارند. این نوع افراد بعد از مدتی دچار مشکلاتی نظیر آرتروز گردن ، کمر درد وقوز و خم شدن کمر میشوند .

آیا بعد از شیردهی سینه به حالت اول خود باز میگردد

بله . بعد از زایمان و در دوران شیردهی باید مراقب زیبایی اندام خود به خصوص سینه خود باشید در هنگام شیردهی از روغن های خراطین اصل برای ماساژ استفاده کنید همزمان ورزش های خانگی که موجب بالابردن سینه انجام دهید تا بعد از شیردهی  سینه های آویزان نداشته باشید .


مطلب پیشنهادی :

وکیوم سینه و بزرگ کردن سینه 


نکته : اگر از روغن خراطین برای بالا بردن سینه استفاده میکنید ،درصورت شیردهی قبل از شیر دادن به نوزاد خود حتما سینه خود را بشویید.

تاثیر زیبایی سینه در اندام

یکی از ملاک های زیبایی اندام داشتن سینه هایی متناسب با سایز اندام است علاوه بر متناسب بودن سایز سینه ، بالا بودن و سفت بودن آن در زیبایی اندام نیز موثر است .

فیلم روغن بزرگ کردن سینه