رفع ترک شکم بارداری و پیشگیری آن + روغن ترمیم کننده پوست

بهترین روغن گیاهی برای پوست صورت
اکتبر 27, 2016
بهترین روغن برای رشد سریع مو
اکتبر 27, 2016
Show all

رفع ترک شکم بارداری و پیشگیری آن + روغن ترمیم کننده پوست

رفع ترک شکم بارداری و درمان آن بعد از زایمان یک مشکل بزرگ برای مادران است که هزینه های بسیاری برای روش های کوتاه مدت و خطرناک را پرداخت میکنند در ادامه مطلب بهترین روش برای رفع ترک شکم را معرفی و آموزش میدهیم . 

روغن BSP برای ترک شکم بارداری

روغن های گیاهی ، انزیم های ترمیم کننده و سفت کننده و مرطوب کننده دارند به همین دلیل ماساژ دادن روغن  bsp بر روی شکم و اطراف پهلو موجب  جریان گردش خون در زیر پوست می شوند .

روغن خراطین اصل می تواند یکی از بهترین راه های موجود باشد .

 

روغن BSP ترک شکم را قبل یا بعد از زایمان استفاده میکنند ؟

روغن BSP یا همان روغن خراطین اصل معجزه ای برای سلامت پوست شما و رفع ترک شکم بارداری است . از روغن خراطین برای جلو گیری از ترک های زایمان  ، باید در طول دوره ی بارداری در واقع  از زمانی که شکم مادر در حال بزرگ شدن است استفاده کرد تا در سطح شکم دیگر ترک به وجود نیاید همچنین بعد از زایمان برای بهبود وضعیت شکم مادر بهترین گزینه برای درمان آن است .


مطلب پیشنهادی : 

طرز تهیه روغن زالو  


جلوگیری از ترک شکم در بارداری  با روغن bsp

 یکی از بهترین راه های رفع ترک شکم  بارداری استفاده از  روغن BSP یا همان خراطین اصل است . 

برای اطمینان بیشتر و نتیجه گیری بهتر و اطمینان سلامت خود و فرزند  می توانید برای تولید روغن خراطین اصل در خانه ، پودر خراطین را تهیه کرده ان را با روغن زیتون مخلوط کرده و روزی ۲ بار روی شکم و اطراف پهلو ماساژ دهید 

درمان خانگی ترک شکم 

راه های متعدد خانگی برای رفع ترک شکم بارداری  وجود دارد که مطمئن ترین راه استفاده از پودر خراطین اماده و تبدیل ان به روغن برای بر طرف کردن ترک های پوستی به خصوص ترک شکم  بعد از زایمان است اماده سازی این روغن بسیار اسان بوده و درکمترین زمان میتوانید روغن خراطین اصل تولید کنید . 

 

ترکهای شکم بعد از زایمان

ترک های بعد از زایمان ، به علت کشش فیزیکی و مردن کلاژن های  پوست در دوران بارداری به وجود می آید زیرا در مدت زمان کوتاهی پوست بیشتر از حد توان خود باز می شود و پارگی در نسج ان به وجود می آید این مورد اصلی ترین دلیل ترک های شکم بعد از زایمان است.

ترک شکم در بارداری

 اگر در دوران بارداری مادر دارای وزن بالا تری نسبت به حد معمول باشد احتمال پارگی لایه ی پوست و از بین رفتن کلاژن ها بسیار بیشتر است ولی با عواملی خارجی مانند مرطوب نگه داشتن و نرم کردن لایه پوست می توان ترک شکم در بارداری را تا حد زیادی بر طرف کرد.

برای ترک شکم بعد از زایمان چه باید کرد

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است  . اگر مادر در دوران بارداری تغذیه سالم و استفاده مرتب از روغن خراطین اصل را داشته باشد دچار این مشکل نمی شود ولی ترک شکم بعد از زایمان هم بی را ه حل نمانده با استفاده از روغن های BSP که خاصیت سفت کننده دارد و با تحریک پوست موجب ساخت کلاژن های جدید میشود میتوانید شکم خود را به حالت اول برسانید .


مطلب پیشنهادی : 

روغن خالص پودر خراطین و پودر کرم خاکی 


روغن درمان و پیشگیری ترک شکم زایمان bsp

از روغن خراطین یا BSP برای رفع ترک شکم بارداری و پیشگیری از آن بعد از زایمان استفاده می شود . آنزیم های موجود در پودر خراطین اصلی ترین ماده برای ترمیم و  جوان سازی در پوست می باشد

همچنین استفاده از روغن BSP بهترین را برای مرطوب نگه داشتن سطح پوست است و نرمی بینظیری به پوست می بخشد .

درمان طبیعی ترک های پوستی با روغن

روغن های طبیعی موجود در بازار به صورت صنعتی یا با  ترکیبات غیر مجازبرای رفع ترک شکم تولید میشوند .

بهترین روغن خراطین اصل ، روغن تولید شده به دست خودتان است که آسان ترین آن  تهیه پودر خراطین bsp  است . پودر را به همراه آب روغن بجوشانید و سپس از صافی رد کنید . 

فیلم روغن گیری برای ماساژ پوست شکم