وکیوم سینه و بزرگ کردن سینه با روش تضمینی

مدت استفاده از روغن خراطین | روغن خراطین اصل هندی
ژانویه 8, 2017
روغن زالو اصل ، طرز تهیه روغن زالو اصل در خانه ، روغن زالو برای جوش صورت ، فواید روغن زالو برای لک صورت ، مخلوط روغن خراطین با زالو
طرز تهیه روغن زالو و حجم دهنده ی دائمی
می 4, 2017
Show all

وکیوم سینه و بزرگ کردن سینه با روش تضمینی

وکیوم سینه و بزرگ  کردن سینه امروزه یکی از دغدغه های خانوم های لاغر اندام یا کسانی که دارای سینه های کوچک دارند است که انواع راه های وکیوم سینه در ادامه مطلب توضیح داده میشود .

وکیوم سینه چیست

وکیوم سینه دستگاهی است که با مکش بافت سینه موجب تحریک آن می شود و باعث تولید کلاژن سازی در بافت سینه می شود .

همین عمل موجب بزرگ شدن بافت سینه می شود این  دستگاه تحریک کننده باعث می شود غدد سینه رشد بالایی داشته باشند .

عوارض وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه مزیت ها و البته عوارضی هم دارد . عوارض استفاده از این دستگاه  حس درد زیاد در ناحیه سینه به علت مکش بالا و همچنین تورم و قرمزی یا کبودی  در ناحیه سینه است که ممکن است مشکلات حادتری به همراه داشته باشد . 

وکیوم سینه بدون جراحی

وکیوم سینه یا بزرگ کردن سینه در واقع بجز جراحی راه های دیگری نیز دارد که بهترین روش وکیوم سینه راه های طبیعی و استفاده از روغن حجم دهنده طبیعی است که بدون درد و عوارض به نتیجه ی دلخواه میرسید . 

وکیوم سینه با روغن حجم دهنده

بهترین جاگزین دستگاه وکیوم سینه روغن حجم دهنده است   زیرا ماساژ سینه با روغن حجم دهنده به دلیل خون رسانی بالا به بافت سینه و تحریک کلاژن های آن موجب بزرگ تر شدن سینه میشود .

همچنین روغن حجم دهنده خراطین با انزیم های که در خود دارد موجب گردش خون  وبالا رفتن سایز سینه می شود .


مطلب پیشنهادی : 

 رفع ترک شکم بارداری و پیشگیری ا زآن 


بزرگ کردن سینه با روغن BSP

 روغن BSP به دلیل طبیعی و گیاهی بودن برای بزرگ کردن سایز سینه ،  فرم دهنده ی سینه و سفت کننده ی بافت سینه بسیار مناسب است که با استفاده ۳ تا ۶ ماه می توان به نتیجه ی دلخواه رسید .

 

نحوه روغن گیری در منزل

برای تهیه ی روغن BSP در منزل میتوان پودر خراطین BSP  اصل را به صورت خالص خریداری کرد سپس آن را با روغن زیتون و کنجد مخلوط کرد آن را برای مدتی در مکانی گرم کنار گذاشته و بعد آن را از صافی رد کرد این روش آسان و مطمئن برای تهیه ی روغن در منزل است

ماساژ سینه با روغن BSP

برای استفاده و نتیجه گیری از روغن BSP باید آن را به صورت مرتب استفاده کرد زیرا روش های طبیعی و بدون ضرر همیشه صبر و شکیبایی بیشتری میخواهند .

نحوه ی ماساژ سینه با روغن BSP این گونه است که باید چند قطره از روغن را روی سینه ریخته و سریع ماساژ دهید به صورتی که پوست سینه قرمز شود قبل از ان هم باید محل مورد نظر را خوب شسته باشید.

روغن سفت کننده سینه  

افرادی هستند که سینه هایی با سایز متناسب با اندام خود دارند منتها افتاده یا شل هستند . افتادگی سینه عوارضی چون ، قوز ، کمر درد ، چاقی شکم و همچنین زشت  و خمیده نشان دادن اندام را در پی دارد .

که با استفاده از روغن وکیوم سینه میتوانید به سمت بالا ماساژ دهید تا سینه ها به مرور سفت و زیبا شوند .

درمان افتادگی سینه با روغن BSP

به جای استفاده از پروتز سینه و جراحی های سخت  و هزینه های طاقت فرسا از روش های خانگی و مطمئن برای زیبایی اندام و سینه خود استفاده کنید .

روشی آسان و بدون عوارض و قطعی که میتوان در خانه  برای درمان افتادگی سینه انجام داد استفاده از روغن حجم دهنده و وکیوم سینه  BSP  است که در کمترین زمانت به شما بهترین نتیجه را میدهد . 

نکاتی برای  جلوگیری از افتادگی سینه 

  • استفاده از روغن سفت کننده سینه BSP 
  • ماساژ سینه با روغن خراطین اصل 
  • ورزش های مناسب برای زیبایی سینه 
  • استفاده نکردن از لباس زیر های شل و آویزان