حجم دهنده لب دائمی و گیاهی + فیلم برجسته کردن لب با روغن

عضله سازی سریع سینه بانوان در منزل بدون مکمل
اکتبر 27, 2016
مدت استفاده از روغن خراطین | روغن خراطین اصل هندی
ژانویه 8, 2017
Show all

حجم دهنده لب دائمی و گیاهی + فیلم برجسته کردن لب با روغن

حجم دهنده لب دائمی و گیاهی یک محصول پر طرفداردر بین مردم است که برای زیبایی لب استفاده میشود . روش های زیادی برای افزایش حجم لب وجود دارد که موثر ترین  روش استفاده از داروهای گیاهی و خانگی است .

حجم دهنده لب BSP

حجم دهنده لب BSP دارای ۱۸ نوع امینو اسید است که موجب افزایش حجم لب شما می شود با استفاده مداوم از روغن خراطین یا روغن BSP می توانید تغییرحجم دلخواه لب خود را در ۲ تا ۳ ماه مشاهده نمایید .

روغن گیاهی حجم دهنده BSP

روغن حجم دهنده لب BSP از پودر خراطین بدست می اید .  پودر خراطین ماده ای بسیار خالص می باشد که به دلیل انزیم هایی که در خود دارد به صورت طبیعی و بدون هیچ عوارضی موجب افزایش حجم لب شما میشود .


مطلب پیشنهادی : 

روغن گیری پودر کرم ایزینیا  


روغن حجم دهنده لب

افزایش حجم لب توسط روغن حجم دهنده به طور معمول عوارضی ندارد منتها روغن هایی در بازار عرضه می شود که ترکیبات غیر بهداشتی و غیر مجاز دارند که موجب حساسیت یا بیماری های پوستی (طبخال، ترک پوست لب ، عفونت ) میشود .

حجم دادن لب با ویتامین e

امروزه خیلی ها با استفاده مداوم از ویتامین e  سعی بر حجم دادن لب های خود دارند قرص های ویتامین e را از داروخانه تهیه کرده و ان استفاده می کنند میتوان گفت نتیجه چشم گیری از این روند حاصل نشده است .

استفاده از روغن ویتامین e بیشتر برای نرم کردن و تقویت پوست لب های شماهست .

برجسته کردن لب بدون تزریق ژل حجم دهنده

راه های پر هزینه  و پرعارضه ی حجم دهنده لب مثل تزریق ژل لب و عمل های جراحی برای فرم دادن لب ها وجود دارد

اما راه های ارزان تر و دائمی و بدون عارضه جایگزین راه های پردردسر وگرانو موقت  برای  برجسته کردن لب پیشنهاد میشود .

مثل استفاده از روغن حجم دهنده ی لب BSP که بعد از استفاده ی مداوم از ان به مدت ۲ تا ۳ ماه میتوانید تاثیربی نظیر و دائم  آن را ببینید .

آیا حجم دهی روغن BSP دائمی میباشد

با استفاده مرتب از روغن حجم دهنده لب  BSP برای حجم دادن به لب ها می توان تاثیر فوق العاده آن را دید همچنین تاثیری که این روغن به لب های شما می گذارد بسیار بالا و دائمی می باشد و با استفاده ی یک دوره ای  دیگر نیازی به استفاده نیست .

نحوه روغن گیری BSP در منزل

یکی از راه های بسیار مطمئن برای روغن گیری از پودر خراطین در خانه است زیرا شما از خالص بودن روغن به دست امده مطمئن هستید .

می توانید پودر را خریداری کرد ان را با روغن زیتون مخلوط کرده و آن را برای مدتی کنار گذاشت در دمای بالا بعد از چند روز آن را از صافی رد کرد و روغن مورد نظر بدست آمده را استفاده فرمایید .

آیا پودر ایزینیا BSP بهداشتی است

استفاده از پودر ایزینیا یا همان BSP به روش صنعتی بسیار بهداشتی است زیرا در موارد صنعتی شکم کرم را خالی کرده و کرم در شرایط کاملا بهداشتی و استریلیزه رشد کرده و در دمای مناسب خشک و تبدیل به پودر میشوند

کاربرد روغن حجم دهنده لب bsp

روغن حجم دهنده لب bsp بعد از مدتی استفاده به مرور باعث برجسته شدن لب ، تقویت آن ، جلوگیری از پوسته پوسته شدن ، براق شدن لب و همچنین به دلیل ایجاد گردش خون موجب خوش رنگ شدن لب نیز  میشود.


مطلب پیشنهادی : 

  آموزش تهیه ی روغن زالو 


نحوه ی استفاده از روغن حجم دهنده دائمی لب bsp

روغن حجم دهنده دائمی لب bsp  را شب ها قبل از خواب به مدت ۱۰ دقیقه روی لب ها بمالید و به سمت بیرون و بالا ماساژ دهید تا لب حالت برجسته و زیبا به خود بگیرد .

عوارض استفاده از ژل های حجم دهنده لب  شیمیایی

ژل های حجم  هنده لب دو دسته هستند : تزریقی و موضعی

ژل های تزریقی حجم دهنده لب  برای اکثر افراد موجب کبودی ، ورم غیر طبیعی ، قرینه نبودن لب و تغییر حالت غیر طبیعی لب میشوند .

هنگام استفاده از ژل های موضعی حجم دهنده  قطعا متوجه سوزش روی لب خود میشوید و همچنین تا حدودی حجم لب زیاد شده ولی افزایش حجم لب به صورت موقتی بوده و در صورت تکرر و استفاده ی مدام از ژل های حجم دهنده،  لب مقاومت خود را  از دست و بی حس میشود .